Sumar

http://selasspot.blogspot.com — tropait de ganduri

Ultimul update — 14:13:02 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 14:13:03
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina000006633204
Gazde IP000006431724
Vizitatori unici000006481958
Sesiuni unice000006552288
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.01.01.31.6
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.01.01.11.2
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.01.01.11.1

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Thu, 19 Oct 2017 14:13:03)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina6
Gazde IP6
Vizitatori unici6
Sesiuni unice6
Afisari de pagina per vizitator1.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina63
Gazde IP43
Vizitatori unici48
Sesiuni unice55
Afisari de pagina per vizitator1.3
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3204
Gazde IP1724
Vizitatori unici1958
Sesiuni unice2288
Afisari de pagina per vizitator1.6
Sesiuni per vizitator1.2
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2017-10-13
2017-10-14
2017-10-15
2017-10-16
2017-10-17
2017-10-18
2017-10-19

Top site-uri

Aces site nu este listat in lista Top site-uri
 
Promoveaza cu GoStats