Sumar

http://selasspot.blogspot.com — tropait de ganduri

Ultimul update — 01:37:31 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 01:37:32
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina000002633180
Gazde IP000002391708
Vizitatori unici000002411938
Sesiuni unice000002512265
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.01.01.51.6
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.01.01.21.2
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.01.01.11.1

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Sat, 24 Jun 2017 01:37:32)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina2
Gazde IP2
Vizitatori unici2
Sesiuni unice2
Afisari de pagina per vizitator1.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina63
Gazde IP39
Vizitatori unici41
Sesiuni unice51
Afisari de pagina per vizitator1.5
Sesiuni per vizitator1.2
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3180
Gazde IP1708
Vizitatori unici1938
Sesiuni unice2265
Afisari de pagina per vizitator1.6
Sesiuni per vizitator1.2
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2017-06-18
2017-06-19
2017-06-20
2017-06-21
2017-06-22
2017-06-23
2017-06-24

Top site-uri

Aces site nu este listat in lista Top site-uri
 
Promoveaza cu GoStats